Fysieke proeven BO1

Via onderstaande knoppen kan je de evaluatie doorgeven van de fysieke proeven BO1

Testbatterij

Testbatterij

Ladderproef

Ladderproef

Loopproef

Loopproef

 

Overzicht van de kandidaten op 10 april.

HVZ Naam Voornaam Geboortedatum Leeftijd DATUM PROEF Fysieke Testbatterij ladderproef Loopproef
Westhoek Boudrez Athena 16 februari 1996 25 10-apr-21 08u30 08u50 09u10
Westhoek Corneille Enzo 29 december 1992 28 10-apr-21 08u40 09u00 09u20
Westhoek Mervaille Wim 22 september 1992 28 10-apr-21 08u50 09u10 09u30
Westhoek Bervoet Robbe 26 mei 1993 27 10-apr-21 09u00 09u20 09u40
Westhoek Baert Joren 6 september 1991 29 10-apr-21 09u10 09u30 09u50
Zone 1 Vindevogel Nick 23 januari 1987 34 10-apr-21 09u20 09u40 10u00
Zone 1 De Smet Thomas 25 mei 1991 29 10-apr-21 09u30 09u50 10u10
Zone 1 Rooman Joery 29 juli 1983 37 10-apr-21 09u40 10u00 10u20
Zone 1 Deschacht Quinten 21 november 2001 19 10-apr-21 09u50 10u10 10u30
Zone 1 Baert Kevin 14 augustus 1982 38 10-apr-21 10u00 10u20 10u40
Zone 1 Casteleyn Tiemen 5 januari 1997 24 10-apr-21 10u10 10u30 10u50
Zone 1 Serlez Maxim 21 februari 1994 27 10-apr-21 10u20 10u40 11u00
Zone 1 Dekeyser Ben 21 januari 1988 33 10-apr-21 10u30 10u50 11u10
Zone 1 Di Meo Christophe 16 september 1994 26 10-apr-21 10u40 11u00 11u20
Zone 1 Mitran Alexandru 11 september 1989 31 10-apr-21 10u50 11u10 11u30
Zone 1 Cools Jorn 1 mei 1996 24 10-apr-21 11u00 11u20 11u40
Zone 1 Dumarey Arne 20 oktober 1987 33 10-apr-21 11u10 11u30 11u50
Zone 1 Wullaert Tom 19 november 1993 27 10-apr-21 11u20 11u40 12u00
Zone 1 Ghysel Sander 7 februari 1996 25 10-apr-21 11u30 11u50 12u10
Midwest EGO Nick 2 april 1985 36 10-apr-21 11u40 12u00 12u20
Midwest STRYNCK Thomas 10 augustus 1983 37 10-apr-21 11u50 12u10 12u30
Midwest AERNOUDT Robin 9 november 1996 24 10-apr-21 12u00 12u20 12u40
Midwest BLOMME Robrecht 8 november 1990 30 10-apr-21 12u20 12u40 13u00
Midwest WITTOUCK Jorne 29 januari 1991 30 10-apr-21 12u30 12u50 13u10
Midwest VERSCHAEVE Jonas 16 maart 1997 24 10-apr-21 12u40 13u00 13u20
Midwest TACK Imen 24 oktober 2000 20 10-apr-21 12u50 13u10 13u30
Midwest VERGHOTE Thaïs 25 maart 1992 29 10-apr-21 13u00 13u20 13u40
Midwest UREEL Isolde 25 januari 1985 36 10-apr-21 13u10 13u30 13u50
Midwest LECLUSE Mathias 4 mei 1993 27 10-apr-21 13u20 13u40 14u00
Midwest LEMAHIEU Tom 13 januari 1990 31 10-apr-21 13u30 13u50 14u10
Midwest DEN HOLLANDER Simon 10 juli 1990 30 10-apr-21 13u40 14u00 14u20
Fluvia Renard Thomas 30 december 1991 29 10-apr-21 13u50 14u10 14u30
Fluvia Mollie Stijn 31 oktober 1984 36 10-apr-21 14u00 14u20 14u40
Fluvia Sys Stijn 17 juli 1998 22 10-apr-21 14u10 14u30 14u50
Fluvia Delen Seppe 14 november 1990 30 10-apr-21 14u20 14u40 14u50
Fluvia Verguchten Timothy 16 oktober 1992 28 10-apr-21 14u30 14u50 15u00
Fluvia Vanhaesebrouck Pieterjan 14 juni 1991 29 10-apr-21 14u40 15u00 15u10
Fluvia Van Marcke Robin 4 juli 1991 29 10-apr-21 14u50 15u10 15u20
Fluvia Van Hastel Jonas 21 april 1999 21 10-apr-21 15u00 15u20 15u30
Westhoek Verschaeve Simon 16 juni 1986 34 10-apr-21 15u10 15u30 15u40
Westhoek Deltombe Rino 7 november 1988 32 10-apr-21 15u20 15u40 15u50
Westhoek Alleman Baptiste 13 september 2000 20 10-apr-21 15u30 15u50 16u00
Zone 1 Volbrecht Dennie 28 mei 1982 38 10-apr-21 15u40 16u00 16u10
Zone 1 Fierens Sean 29 januari 1994 27 10-apr-21 15u50 16u10 16u20
Zone 1 De Weirdt Matthias 12 januari 1981 40 10-apr-21 16u00 16u20 16u30
Zone 1 Demerrisse Damien 16 januari 1998 23 10-apr-21 16u10 16u30 16u40
Zone 1 Debackere Pieterjan 2 maart 1982 39 10-apr-21 16u20 16u40 16u50
Zone 1 Caron Sander 17 juni 1997 23 10-apr-21 16u30 16u50 17u00